Компанія Mars надала допомогу українським лікарям і дітям з особливостями розвитку

У межах боротьби з коронавірусом COVID-19 компанії Mars Україна та Royal Canin Україна, які є підрозділами всесвітньо відомої корпорації Mars, надали благодійну допомогу лікарям та медперсоналу Київської обласної дитячої лікарні, лікарям ветеринарної медицини, а також 53 дітям з особливостями розвитку.

Лікарі та медперсонал Київської обласної дитячої лікарні отримають більше 30 тисяч одиниць засобів індивідуального захисту, зокрема маски, костюми біозахисту, респіратори й багато іншого. 

Також компанія Mars Україна надала засоби індивідуального захисту та продуктові набори для 53 дітей з обмеженими фізичними можливостями, у які ввійшли не тільки харчові продукти, солодощі для дітей та їхніх батьків, а й корми для домашніх улюбленців, які живуть у цих сім'ях. Компанія вже кілька років опікується цими дітьми, підтримуючи різні благодійні заходи, що проводяться для них та їхніх сімей, а також впроваджуючи принципи інклюзивного суспільства.

Олександра Посівнич, член правління благодійної організації “Родина”: “Ми вдячні компанії Mars Україна за допомогу, надану дітям з особливостями розвитку, їхнім сім'ям і навіть їхнім домашнім улюбленцям! Ця допомога особливо цінна в цей важкий період, коли у батьків не завжди є можливість придбати найнеобхідніше для своїх дітей”.

Додатково компанія Royal Canin Україна придбала 4,5 тисячі одиниць захисних щитків для передачі ветеринарним лікарям з різних міст країни. Це підтримає як безпеку роботи лікарів, які щодня рятують життя котів і собак, так і власників домашніх улюбленців, що відвідують клініки.
Загальна сума благодійної допомоги двох компаній у межах цього соціального проєкту в Україні склала 1 330 000 грн. Це стало частиною глобальної ініціативи корпорації Mars по боротьбі з коронавірусом COVID-19, на реалізацію якої компанія виділила 20 мільйонів доларів США.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *