Канефрон® Н та гострі неускладнені цистити

Цистит — неприємне захворювання. Це запалення сечового міхура, найчастіше викликане бактеріальною інфекцією. За статистикою, з ним “знайомі” понад 60% жінок. Така поширеність не залишається без уваги медицини — все більше компаній проводять дослідження різних засобів боротьби з циститом.

Одне з досліджень було проведено компанією Біонорика за участю препарату Канефрон® Н. Що це за препарат і чому дослідники заявляють про альтернативу антибіотикотерапії?

Канефрон® Н або фосфоміцин?

Традиційно цистит лікують антибіотиком. У більшості випадків це перевірений варіант позбавлення від бактеріальної інфекції, але не завжди найправильніший. Причина може бути в стані здоров'я пацієнта (вагітність, хвороби печінки), в непереносимості препаратів або навіть в антибіотикорезистентності. За даними ВООЗ, бактерії все більше адаптуються і стають несприйнятливими до антибіотиків.

Це підштовхує фармацевтичні компанії до пошуку альтернативних варіантів лікування, які могли б замінити антибіотикотерапію. Акцент — на фітопрепарати.

Фосфоміцин — антибіотик, що входить до Європейських рекомендацій з лікування циститів.
Канефрон® Н — німецький фітопрепарат стандартизованого екстракту з листя розмарину, трави золототисячника і кореня любистку.

Дослідження проводилося в 51 клініці з 3 країн, де 659 пацієнток з діагнозом “гострий неускладнений цистит” розділили на дві групи.

1. Група “Канефрон® Н” протягом тижня отримувала Канефрон® Н і одну дозу плацебо фосфоміцину (без активної речовини).
2. Група “фосфоміцину трометамолу” отримувала одноразову дозу цього антибіотика і плацебо-імітацію пігулок Канефрон® Н протягом 7 днів.

Після дослідження був зроблений важливий висновок — 83,5% пацієнтів  групи “Канефрон® Н” не знадобилася додаткова терапія антибіотиком, як і 89,8% пацієнтам групи фосфоміцину. Крім того, Канефрон® Н зменшує симптоми гострих неускладнених ІСШ так само, як і лікування антибіотиком. Це дозволяє говорити про порівнянну з антибіотиком ефективність Канефрон® Н у лікуванні неускладнених інфекцій сечових шляхів. [1]

Канефрон® Н може застосовуватися для лікування і профілактики гострих і рецидивних інфекцій СШ: в якості монотерапії або доповнюючи основну схему лікування.

Як діє Канефрон® Н

Фітоніринг — унікальна концепція компанії Біонорика. Від використання власного насіннєвого фонду “ідеальної” рослини, його культивації на полях в оптимальних екологічно чистих умовах, до запатентованих виробничих методів і досліджень, що відповідають критеріям доказової медицини. Процес відповідає стандартам GMP.

Канефрон® Н — препарат комплексної дії на нирки і сечовивідні шляхи:

знімає запалення;
полегшує спазм і больові відчуття;
бореться з інфекцією, руйнуючи мембрани бактерій;
не дає їм закріпитися на стінках сечового міхура;
покращує сечовипускання;
підтримує функцію нирок;
попереджає повторні інфекції і розвиток каменеутворення.

Усе це робить препарат Канефрон® Н гідною альтернативою антибіотикотерапії при гострих неускладнених циститах і вдалим доповненням до антибіотиків у разі їх необхідності.

Реклама лікарського засобу.

Перед застосуванням уважно ознайомтеся з інструкцією із застосування і проконсультуйтеся з лікарем.
Канефрон® Н таблетки в/о Р.С. № UA / 4708/02/01 Термін дії посвідчення 22.12.2016 №1389,
Канефрон® Н краплі оральні Р.С. № UA / 4708/01/01 Термін дії посвідчення 22.12.2016 №1389.

[1]Дослідження ефективності Канефрон® Н vs антибіотик

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *