Івано-Франківськ знову в "червоній" зоні: у місті працюватимуть розважальні заклади та громадський транспорт

В Івано-Франківську, який від понеділка, 19 жовтня перебуватиме у “червоній” зоні карантину, не закриватимуть розважальні заклади та не припинятимуть роботу громадського транспорту.

Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків у ранковому відеозверненні, яке з'явилося на його сторінці у соцмережі.

За його словами, Кабінет міністрі і комісії ТБ НС врахувала пропозиції міських голів, а тому дали можливість працювати дошкільним закладам та громадському транспорту.

“Вимог спецперевезення немає, є лише вимоги – сидячі місця і відповідні захисні маски в транспорті. Крім того, розважальні центри можуть працювати у звичному режимі. Обмеження в роботі бізнесу немає”, – наголосив Марцінків. 

Не буде і обмеження щодо залізничних перевезень. За словами івано-франківського мера, потяги ходитимуть і зупинятимуться у звичному режимі. Обмеження стосуватимуться лише масових заходів, якщо у них заходах братимуть участь понад 20 осіб.

Як повідомлялося, що в Україні побільшало населених пунктів, які опинилися у зоні з найсуворішими обмеженнями. Там дев'ять обласних центрів України. У “червоній” зоні залишаються Суми. Туди від понеділка входитиме і Сєверодонецьк, а ще Чернігів, Полтава і Харків. Суворий каратин повертається і в західну Україну –  до Чернівців, Тернополя, Івано-Франківська та Хмельницького. Київ залишається в “помаранчевій зоні”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *