Історія відданості двох вівчарок вразила жителів Вінницької області

Собача вірність двох алабаїв вразила жителів села Демидівка на Вінниччині. Пара вівчарок гуляла гранітним кар’єром, аж раптом одна з тварин впала у прірву й не могла самотужки звідти видертися.

Свою подругу пес не покинув, стояв над ямою й скавулів, аж поки його не помітили місцеві робітники і одразу ж розгорнули справжню спецоперацію, йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

Та подруга алабая нікого до себе не підпускала. Тож, на допомогу покликали фахівців з притулку для тварин. Лиш, коли ті на час приспали бідолагу, її вдалося дістати із пастки. Алабай від подруги й після її порятунку не відходив. А згодом знайшлися й власники чотирилапих.

Нагадаємо, стала відома доля собаки, який 3 роки провів на могилі господаря. Про трагічну собачу долю знали місцеві жителі села Романівка під Кривим Рогом, де жив господар собаки, але ніхто з них не забрав пса до себе. Чотирилапий харчувався цукерками та печивом з могилок, іноді йшов з кладовища у пошуках їжі. Так тривало довгих 3 роки, поки на “романівського Хатіко” не звернув увагу мешканець Кривого Рогу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *