"Я любила життя, а ви мене знищили": у Бердянську породілля вистрибнула з вікна

У Бердянську Запорізької області 32-річна жінка намагалася вкоротити собі віку. Породілля стрибнула з вікна лікарні, попередньо залишивши передсмертну записку.

Про це повідомляють у пологовому відділенні Бердянського ТМО.

32-річна жінка потрапила до лікарні 23 жовтня. В неї при тестуванні виявили коронавірус, тож жінку ушпиталили до спеціалізованого відділення для хворих COVID-19. 26 жовтня жінка народила дитину без ускладнень, і мама і немовля почувалися задовільно.

Сьогодні, 1 листопада, жінка написала передсмертну записку і викинулася з вікна.

“1 листопада близько 10 годині ранку, керуючись особистими мотивами, залишивши записку, жінка зважилася на суїцидальний вчинок і вистрибнула з вікна другого поверху. За щасливим збігом обставин пацієнтка залишилася живою, отримавши травми, що не загрожують життю. Їй було надано необхідну допомогу, і вона перебуває під наглядом лікарів в тому числі і психіатра, оскільки раніше перебувала на обліку в психоневрологічному диспансері”, – розповідають у медзакладі.

Наразі життю породіллі нічого не загрожує. Вона і новонароджений перебувають під наглядом медиків.

Нагадаємо, що у Києві на Позняках з вікна випала молода жінка. Жінка померла, за попередніми даними, у неї залишилось двоє дітей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *