"Госпіталізувати хворих майже неможливо": у Харківській області не вистачає ліжок для хворих на COVID-19

Cитуація з захворюваністю на коронавірус у Харківській області дуже складна. Госпіталізувати хворих, які потребують кисневої підтримки та інтенсивної терапії, вже “майже неможливо”.

Про це, заявив під час сесії заступник голови Харківської обладміністрації Тарас Пастух, повідомляє Depo.Харків.

Він розповів, що останніми днями загальна заповнюваність ліжок в Харківській області складає 72-75%, але такий рівень склався за рахунок наявності в регіоні ліжко-місць для дітей та вагітних.

“Для надання допомоги хворим визначені ліжка в двох дитячих лікарнях та лікарні, яка надає послуги вагітним жінкам. Таких ліжок 630, заповнені 20-25 в середньому за добу”,  – сказав Пастух.

Він додав, що вказані ліжко-місця не можуть бути заповнені дорослими пацієнтами з коронавірусом. В медзакладах регіону пацієнтів кладуть в коридорах або ущільнюють в палатах.

Тарас Пастух зазначив, що при плануванні кількості ліжко-місць для хворих на коронавірус в Харківській області були виділені 1,7 тис. ліжок. На сьогодні їхня кількість вже збільшена до 2,8 тис.

Нагадаємо, що у Харківській області Богодухівська центральна районна лікарня, яка є однією з опорних у боротьбі з COVID-19, переповнена. У реанімації лікарні заповнені усі ліжка. Тим не менш, заклад продовжує приймати хворих.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *