Головному санлікарю Ляшку українці довіряють більше, ніж Супрун та Степанову – опитування

Головному санітарному лікарю України Віктору Ляшку довіряють більше укарїнців, ніж міністру охорони здоров’я Максиму Степанову та попередній керівниці МОЗ Уляні Супрун.

Про це йдеться в опитуванні Соціологічної групи “Рейтинг”, проведеного Соціологічною групою “Рейтинг” протягом 24-24 квітня. 

Серед керівників медичної галузі головному санітарному лікарю України Віктору Ляшку довіряють 41%, не довіряють 31% (19% не знають такого).

Чинному міністру охорони здоров’я Максиму Степанову довіряють 25%, не довіряють – 26% (38% не знають такого).

Менше довіряють також колишнім очільникам МОЗ: Уляні Супрун довіряють 19%, не довіряють – 63% (не знають – 13%); Іллі Ємцю довіряють 16%, не довіряють – 33% (не знають – 41%); Зоряні Скалецькій довіряють 13%, не довіряють – 39% (не знають такої – 41%).

Зауважимо, опитування проводилося серед населення України віком від 18 років і старших в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Метод опитування: CATI (computer-assisted telephone interviews – телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибіркова сукупність: 1200 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,8%.

Нагадаємо, 26 лютого Кабінет міністрів призначив головним санітарно-епідеміологічним лікарем країни Віктора Ляшка. Він також є заступником міністра охорони здоров’я України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *