Ексспівробітника ГПУ звинувачують в отриманні хабаря розміром 25 тисяч доларів

Колишнього слідчого ГПУ звинувачують в отриманні хабаря у розмірі 25 тисяч доларів. Про це йдеться в пресслужбі Офісу генпрокурора.

Йдеться про колишнього старшого слідчого в особливо важливих справах Головного слідчого управління Генпрокуратури України. Його звинувачують в одержанні неправомірної вигоди в особливо великому розмірі (ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України). Ймовірно, він отримав ці гроші від забудовника.

“Колишній слідчий отримав 25 тисяч доларів від керівника будівельної компанії за невжиття заходів щодо накладення арешту на земельну ділянку та усунення інших перешкод, пов’язаних з будівництвом житлового комплексу”, — йдеться у повідомленні.

За інформацією, понад пів року колишній правоохоронець ухилявся від ознайомлення з матеріалами кримінального провадження, щоб затягнути процес направлення справи до суду.

Так, Генеральна інспекція Офісу генпрокурора просила у Печерського райсуду Києва встановити строк на ознайомлення з матеріалами. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління ДБР, розташованого в місті Києві.

Напередодні колишньому заступнику міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Юрію Гримчаку в четвер, 9 квітня, Вищий антикорупційний суд змінив цілодобовий домашній арешт на нічний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *