Два села у Вінницькій області закривають після виявленого коронавірусу в жінки

Два села, Висока Гребля і Андріяшівка, у Вінницькій області закрили після того, як там підтвердили новий тип коронавірусу COVID-19 у місцевої мешканки. Заразилася жителька Крижопільского району.

Про це розповів голова Крижопільскої РДА Володимир Скалій. 

За його словами, перебіг хвороби в пацієнтки з Високої Греблі проходить у легкій формі. Вона перебуває на самоізоляції під контролем лікарів. Наразі встановлюється коло контактних осіб, аби перевірити їх методом ПЛР-дослідження.

Попередня інформація свідчить, що жінка мала широке коло контактів, тому на позачерговому засіданні комісії ТЕБ та НС ухвалено рішення “щодо заборони в’їзду-виїзду в села Висока Гребля та Андріяшівка та посилення карантинних заходів і контролю на території всього району”.

У зв'язку з цим голова райадміністрації закликав всіх жителів району дотримуватись вимог карантину і без зайвої потреби не виходити з дому, обмеживши коло контактів.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордони. Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень – від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць – до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей. 22 квітня карантин подовжили до 11 травня.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *