Допомога Фонду Вадима Новинського на боротьбу з COVID-19 перевищила 100 млн грн

Фонд Вадима Новинського “На честь Покрова Пресвятої Богородиці” і бізнеси Смарт-Холдингу в рамках боротьби з епідемією COVID-19 в Україні направили на закупівлю медичного обладнання, індивідуальних засобів захисту для медиків і підтримку літніх людей в умовах карантину понад 100 млн грн.

30 квітня в Україну з Китаю прибув черговий борт з закупленою Фондом допомогою. В поставку увійшли 10 апаратів штучної вентиляції легенів Carescape R860 (GE Healthcare), а також тисячі одиниць засобів індивідуального захисту для медперсоналу: костюми біозахисту та прозорі захисні екрани.

Устаткування передбачається направити в медустанови Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської та інших областей України.

У Фонді нагадали, що в березні було направлено 40,6 млн грн на закупівлю 100 тис високоточних ПЛР-тестів DialPlexQ в Південній Кореї. Тести спільно з Українською Православною Церквою були передані в усі обласні спеціалізовані лабораторії країни. На закупівлю 20-ти апаратів ШВЛ виділено 25,9 млн грн. Також Фонд закупив і передав в клініки Донецької, Херсонської, Миколаївської, Дніпропетровської, Запорізької та Харківської областей понад 100 тис одиниць засобів індивідуального захисту (костюми біозахисту, респіратори, окуляри, рукавички) для медиків, які знаходяться на передовій боротьби з інфекцією. Також Фондом були придбані майже 1 млн захисних масок для медустанов, парафій УПЦ і промислових підприємств України.

Крім того, Фонд з бізнесами Смарт-Холдингу в регіонах присутності організували адресну доставку 12 тис продуктових наборів для ветеранів ВВВ, праці та інших незахищених категорій населення. Акцією було охоплено Херсон, Миколаїв, Маріуполь, а також Київ і область.

Детально з усіма ініціативами Фонду в рамках боротьби з епідемією коронавірусу можна ознайомитися на його сайті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *