Дніпряни нехтують закриттям кладовищ і лізуть через паркани на поминальні дні

Усі кладовища у Дніпрі закрили аж до закінчення карантину, таке рішення ухвалила міська комісія, йдеться в ТСН.Ранок.

Виключення лише для поховань, але й на цих церемонія можуть бути присутніми не більше десятьох осіб. При цьому перебувати на відстані півтора метри одне від одного.

Ворота на кладовищах вже зачинили, автомобілем не проїхати. Та працівники зізнаються, люди таки прориваються на поминальні дні. Найспритніші  – пролазять крізь шпарини у парканах. Аби стримати паломництва на могили, влада планує залучити поліцію та муніципальну варту.

«Деякі агресивно ставляться, хтось з розумінням. Ми їм даємо консультацію, що кладовище зачинено, тільки похорон ми обслуговуємо. Але люди все одно йдуть. Ми їх не можемо зупиняти, хочуть – ідуть на свій страх і ризик. Поліція приїде – нехай з ними вже ведуть бесіду», – каже заступник директора кладовища Роман Мазан.

Нагадаємо, що у Києві такж закриті усі кладовища та перенесли поминальні дні. У столиці напередодні Великодня запровадили іще суворіші карантинні заходи. Голова Віталій Кличко заявив, що представники церков рішення влади підтримали. Зокрема, і в тій його частині, що стосується перенесення поминальних днів із кінця квітня на початок червня. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *