"Діти сплять на уроках": в Одесі обурені мешканці перекрили дорогу через ресторан (відео, фото)

В Одесі мешканці будинків №7-9 по провулку Маяковського провели акцію протесту. Їм набридли гучні заходи в ресторані готеля “Брік”.

Про це повідомила “Думська”. 

Вранці 12 жовтня мітингувальники перекрили на 10 хвилин вулицю Преображенську. За словами мешканки будинку №9 Ольги Малахової, через гучну музику ресторану “Захід”, розташованого на мансардному поверсі, діти не висипаються і сплять на уроках. Люди багаторазово зверталися до поліції і мерії, але там нічого не зробили.

За словами іншого мешканця, ресторан працює цілодобово вже третій місяць і гучна музика там лунає постійно. На їхні скарги у адміністрації заклади не звертають увагу. Люди впевнені, що представники “Заходу” почуваються безкарними.

“Думська” намагалася взяти коментар у адміністрації готелю, однак співробітники на ресепшені просто пішли від кореспондента. Ніхто нічого не прокоментував.

Нагадаємо, від 12 жовтня в Одесі почали діяти нові карантинні обмеження. Місто потрапило до “помаранчевої” зони. Робота закладів харчування після 00:00 і до 07:00 заборонена.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *