Діти іноземців: Денісова розповіла про скандал з немовлятами від сурогатних матерів

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова повідомила, що у всіх дітей, яких тримає у готелі “Венеція” київська клініка сурогатного материнства, батьки є іноземними громадянами. Про це вона заявила під час брифінгу.

“Ми всі вчора побачили те відео, яке виклали на сайті однієї з київських клінік про те, що в одному з київських готелів перебувають 46 діточок, які тільки що народжені, яким потрібна допомога, щоб виїхати до своїх батьків. Ми відразу відреагували, відправили звернення до керівника ювенальної юстиції, до міністрів охорони здоров’я та соціальної політики”, – розповіла Денісова.

За її словами, вона відправила своїх представників провести перевірку на місці.

“Мої представники виїхали до цього готелю і з’ясували, що там знаходились 51 дитина. З них 15 дітей були с батьками, в тому ж готелі. 36 дітей, як видно на відео, вони знаходились в двох кімнатах. На всіх дітей були виписані їхні свідоцтва про народження. Батьки всіх цих дітей є громадяни іноземних країни. Зокрема, Китай, Німеччина, Італія, Франція, Болгарія, Румунія та США”, – пояснила уповноважена.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що київська клініка сурогатного материнства опублікувала відео, де повідомила, що 46 дітей чекають на своїх батьків. Денісова попросила правоохоронців перевірити, чи немає там ознак торгівлі людьми.

Детальніше про скандал з сурогатним материнством в Україні читайте у матеріалі ТСН.ua.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *