"Червона зона" для Харкова: які додаткові обмеження введуть у місті

 Харків  та окремі райони Харківської області потрапили до так званої “червоної карантинної зони”, що передбачає введення додаткових обмежень. Серед таких обмежень і зупинка роботи громадського транспорту.

Голова Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер зазначив, що транспорт в окремих районах і Харкові зупиняти не будуть, проте закриють кінотеатри, фітнес-центри і спортзали. Торговельно-розважальні центри працюватимуть до 20:00.

“Крім того, закриваємо відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги сім’ям, що перебувають у складних життєвих обставинах”, – розповів він у своєму телеграм каналі.

До “червоної” зони також внесли місто Люботин та Богодухівський, Лозівський і Первомайський райони Харківської області. 

Як повідомили на сайті Харківської міськради, роботу транспорту у місті зупиняти не будуть. Працюватимуть метро, ​​наземний електротранспорт, маршрутні таксі міська влада зупиняти не буде.

“Я звертаюся до харків'ян – відповідально поставтеся до дотримання масочного режиму і соціальної дистанції. Також звертаюся до правоохоронних органів. На вас зараз лягає відповідальність за те, щоб життя в місті не завмерло. Прошу вас, не перекладайте на водіїв громадського транспорту контроль за кількістю пасажирів – допоможіть рідному Харкову не залишитися без громадського транспорту, а, значить, допоможіть йому і далі жити, працювати і розвиватися”, – звернувся до жителів міста  перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.

Він також зазначив, що в даній економічній ситуації вони не мають права закривати ринки, продовольчі магазини, ТРЦ (крім розважальних зон), заклади громадського харчування, торгового і побутового обслуговування.

Нагадаємо, що ситуація з захворюваністю на коронавірус у Харківській області дуже складна. Госпіталізувати хворих, які потребують кисневої підтримки та інтенсивної терапії, вже “майже неможливо”. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *