Будівництво мосту в Запоріжжі, що розпочали 18 років назад, знов поновили

У Запоріжжі відновлюють будівництво мосту через Дніпро. Його розпочали ще 18 років тому і вже  витратили  понад 2 з половиною мільярди гривень. Про це в сюжеті ТСН 19:30.

Місто досі користується двома старими переправами, які давно не справляються з потоками транспорту. Врешті завершити довгобуд обіцяють нинішні урядовці. До Запоріжжя вже прибули турецькі підрядники і звели біля об'єкту бетонну огорожу та завершують монтаж тимчасового містечка для будівельників.

Попри  дефіцит бюджету, цього року на мости у Запоріжжі мають витратити майже півтора мільярда гривень. А в автодорі обіцяють відкрити їх  зі значним випередженням графіка.

“Є контрактні умови, 4 роки, термін будівництва. Але наголошую ще раз, що за умови нормального фінансування планового ми говоримо, що наш робочий термін це два роки. Через два роки планується повне завершення цього об’єкту, введення в експлуатацію”, — керівник “Укравтодору” Олександр Кубраков.

У грудні 2019 року президент України Володимир Зеленський пообіцяв добудувати запорізький міст через річку Дніпро.

“Це великий міст, і наступного року ми починаємо будування цього мосту. Вже держава виділила з бюджету 1 млрд 250 млн грн, але цього не вистачає, тому ми підключили міжнародних партнерів, оголосили тендер, змагаються дуже багато компаній – і з Китаю, і з Туреччини. Найголовніше, що наступного року почнеться будівництво цього мосту”, — сказав він тоді. 

 3 березня з переможцем тендеру — турецькою компанією Onur підписали договір про початок будівництва на 12 млрд грн.

Проєкт будівництва моста в Запоріжжі був затверджений ще у 2002 році. З того часу будівництво декілька разів зупинялося через фінансові махінації навколо будівництва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *