Без концертів, штучна ялинка та 20 км гірлянд: як цьогоріч святкуватимуть Новий рік у Києві

Попри карантин у Києві не відмовляться від новорічного святкування. Щоправда, без концертів та фудкортів. Головну ялинку країни встановлять на Софійській площі.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Цьогоріч вона вперше буде штучною та вищою за попередню – висотою понад 30 метрів. В основі – гігантський пень із фотозонами та казковими персонажами. Концерти замінять на фонову музику. Глінтвейн та наїдки продаватимуть із яток на виніс. Та й гостей на площу пускатимуть партіями: сто людей вийшло – сто зайшло. Саму ж площу накриють великим куполом з ілюмінації. На прикрашання піде 20 кілометрів гірлянд. 

Загалом святкування обійдеться приблизно у 35 мільйонів гривень. З бюджету міста виділять лише 200 тисяч, решту покриють меценати. Монтувати ялинку почнуть наприкінці листопада.

Нагадаємо, кілька польських міст та один із італійських регіонів у зв'язку з пандемією коронавірусу скасовують гуляння на Новий рік. На сьогодні про скасування святкувань вже заявили у Варшаві, Познані, Ченстохові, Ґданську, Гдині, а також регіоні Італії Трентіно-Альто-Адідже.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *