Банда неповнолітніх тероризує мікрорайон в Херсоні

У Херсоні цілий мікрорайон тероризувала банда підлітків. Били всіх, кого зустрічали, ногами і палицями. Молодиків затримали і одразу до жертв нападів потягнулися залагоджувати проблему батьки із грошима. Чим все закінчилося, в сюжеті ТСН 19:30.

Обличчя 18-річної дівчини напухло від синців і забоїв. Олю побила група підлітків, коли вона з хлопцем поверталася з магазину. У своєму дворІ на них напали четверо невідомих. Оля з хлопцем вирвались і кинулися до під’їзду. Крики молодих людей почули родичі і вибігли на допомогу. Але юнаки напали на дядька і на маму Ольги.

Поліцію викликала мама Ольги, коли нарешті побита сім'я зачинилася у під'їзді. Копи затримали підлітків у сусідньому дворі, наступного дня батьки нападників прийшли до потерпілих. Вони вибачилися за своїх дітей і пропонували гроші, щоб забрати заяви з поліції. Ольга відмовилася.

Про те, що сталося, дівчина написала в соцмережі. А згодом з'ясувалося, що саме того дня компанія з 10 парубкІв у цьому мікрорайоні била всіх, хто потрапляв під руку. І це – не перша їхня витівка.

“Наразі пояснюють, що відпочивали, вживали алкогольні напої. Більшість із них показів не дає. Але з показів свідків було встановлено, що дана ситуація виникала безпричинно”, — пояснює речниця ГУНП Тетяна Пшонь.

Потерпілих було півтора десятка. Заяви про побиття написали семеро з них. Двоє потерпілих згодом заяви забрали. Слідчі дії тривають.

Травми від ударів лікарі визначили як “легкІ тілесні ушкодження”. Кримінальний кодекс за це передбачає штраф, або громадські роботи. Проте, слідство ще не завершилося. Статтю можуть перекваліфікувати на суворішу – хуліганство.

Кореспондентка ТСН Олена Ваніна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *