Балуха виписали з лікарні, тепер на нього чекає реабілітація

Колишнього політв’язня Володимира Балуха, який потрапив до реанімацію після жорстокого побиття в столичному Гідропарку, виписали з лікарні швидкої допомоги.

«Володимира виписали з лікарні швидкої допомоги, завершився страшний етап болю і невідомості. Новий день Володя розпочне з реабілітації і підготовки до відновлення. Найближчі місяці його чекає багато вправ, професійне лікування в одній з найкращих клінік країни, і, я переконана, повне одужання», – повідомляє на своїй сторінці в соцмережах Наталія Лютикова і публікує свіже фото з Володимиром Балухом.

Нагадаємо, що колишнього бранця Кремля Володимира Балуха після побиття знайшли лише вранці. Його госпіталізували з травмами з ПКіВ “Гідропарк”. 

За словами друзів Балуха, 7 вересня, у річницю звільнення з російського полону, чоловік разом із колишніми бранцями святкував рік на волі. У ресторані в Балуха нібито виникла суперечка з російськомовною компанією саме через мову. Соратники припускають, що ці люди і могли здійснити на нього напад. 

Підозрюваного в нападі на Балуха затримали в ніч проти 8 вересня. Ним виявився 32-річний місцевий житель. За його словами, конфлікт із потерпілим відбувся на побутовому підґрунті. Дніпровський районний суд взяв нападника під двомісячний арешт. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *