Адвокати намагалися зірвати засідання щодо обрання запобіжного заходу Януковичу

Адвокати колишнього президента України Віктора Януковича намагаються зірвати судове засідання. Сьогодні Печерський райсуд Києва розглядає запобіжний захід у справі щодо подій 18-20 лютого 2014 року на Майдані.

Засідання транслює “Судова влада України” на YouTube.

На початку засідання захисники Януковича подали низку клопотань. Вони вимагали взагалі не розглядати обрання експрезиденту запобіжного заходу через те, що термін досудового розслідування закінчився. Після цього вони вимагали відведення прокурорів через нібито їхню упередженість та роботу на “колишню владу” та “співпрацю з фондом Сороса”. Суд не задовільнив ці подання.

Потім захисники вимагали викликати самого Януковича до суду. Суд також відмовився це робити. Після цього суддя Олексій Соколов розпочав розгляд питання обрання запобіжного заходу експрезиденту. Він зауважив, що адвокати Януковича зловживають своїм правом на захист з метою затягнути засідання.

Під час того, як прокурор розпочав виголошувати клопотання, в якому вони просять суд обрати Януковичу запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, адвокат Віталій Сердюк почав його перекрикувати. За словами захисту, у них є 15 томів матеріалів справи, які доводять невинуватість Януковича.

Потім адвокати заявили про відведення судді. Після цього суд оголосив перерву на 10 хвилин через галас, який зчинився в залі.

Під час перерви адвокати Януковича залишили залу суду. За словами помічників судді, вони пішли в канцелярію подавати заяву про відведення судді.

Напередодні 5 травня суд заочно заарештував колишнього президента України Віктора Януковича за узурпацію влади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *