А-Банк запустив можливість віддаленої ідентифікації клієнтів

Дніпро, 28 квітня, 2020. А-Банк одним з перших в Україні запустив можливість провести віддалену ідентифікацію при оформленні картки “Зелена”. У квітні НБУ затвердив “Положення про здійснення фінансового моніторингу в банківській системі”, яким визначив правила віддаленої ідентифікації.

“Як тільки на рівні законодавства в Україні з'явилася можливість використовувати віддалену ідентифікацію клієнтів, ми в банку прийняли для себе рішення про реалізацію такої послуги для наших клієнтів, – говорить Керівник напрямку кредитних карток А-Банку Євген Зайченко. – Тепер при замовленні картки “Зелена” в мобільному додатку АБанк24 клієнт може обрати випуск віртуальної кредитної картки, пройти відеоідентифікацію і без відвідування відділення відкрити картку з кредитним лімітом.

Картку можна додати в Google Pay або Apple Pay і почати користуватися кредитним лімітом. Ми впровадили новий сервіс менш ніж за тиждень, така швидка інтеграція стала можливою завдяки Corezoid Process Engine – цифровому ядру, на базі якого реалізовані бізнес-процеси в А-Банку”.

Про А-Банк

АТ “А-БАНК” представлене на ринку банківських послуг більше 25 років, входить до групи системно важливих банків за оцінкою НБУ. Основна мета Банку – це надання сучасного і технологічного сервісу в режимі online за допомогою зручного інтернет-банкінгу АВаnk24. Банк широко представлений у всіх регіонах України – 225 відділень готові надати якісний сервіс кожному клієнту.

Контакти для медіа

Наталя Хлизіна, A-bank

Ukraine, Dnipro

+38 093 760 95 77

[email protected]

 

Контакти для медіа

Сергій Даниленко

Middleware VP, North America

M +38 067 444 37 81

[email protected]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *