32 спалені будівлі і рятувальник в реанімації: вітер перекинув вогонь з трави на село Житомирської області

У Житомирській області вогонь зі палаючого поля через силний вітер перекинувся на село і знищив 32 будівлі, до того ж, один рятувальник потрапив до реанімації, йдется в ТСН.Ранок.

В ДСНС припускають, хтось підпалив траву на сусідньому полі. Через вітряну погоду вогонь швидко розповсюджувався. Коли полум'я дійшло села, люди намагались його приборкати, але марно, вогонь охопив цілу вулицю.

На місці пожежі  працювало  півсотні рятувальників, 15  одиниць техніки. Пожежу вдалося загасити.  Нині  встановлюють точні причини загорання, а селяни підраховують збитки.

Дехто з них залишився без  даху над головою. Загалом у селі  згоріло 16 житлових будинків  і стільки ж господарських  будівель. 

Нагадаємо, штраф до 153 тисяч гривень або до строк за ґратами – Верховна Рада посилила покарання для паліїв сухої трави та за знищення лісів. Відтепер за знищення лісів, випалювання стерні та сухої трави максимальний штраф збільшено у 18 разів. А в деяких випадках передбачене кримінальне покарання – позбавлення волі до 5 років. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *