10 за секунду: в Україні запустили високотехнологічне виробництво вітчизняних підгузків

В Україні попри карантин, запроваджений через пандемію коронавірусу, запустили перший бренд підгузків.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook засновник і СЕО корпорації “Біосфера” Андрій Здесенко.

“Сьогодні (6 травня – прим.ред.) офіційно стартував проєкт, який я виношував 20 років. Десятки переговорів і виставок, зустрічей і підготовки до проєкту. Було 2 серйозні спроби, як у спорті, але я не ризикнув стрибнути. Третя спроба і шанс склалися минулого літа, коли Diatec (італійська компанія, один зі світових лідерів, що спеціалізуються на обладнанні для виробництва гігієнічної продукції – прим.ред.) надіслав нам листа: “У нас зібрана і готова до тестів лінія – така, як ви хотіли, але класом вище. Замовник не зміг оплатити”. Умови унікальні – хороша ціна і немає необхідності чекати 9 місяців, лінію можна забирати. Але 2 тижні на ухвалення рішення. Інакше лінія поїде до конкурента в Африку”, – зазначив він.

За словами Здесенка, на той момент вільних площ та постачальників сировини не було, компанія була абсолютно не готова до старту, проте вирішила ризикнути, повіривши в людей, в місію та в накопичений потенціал.

“Для мене було персональним викликом і ключовим фактором успіху проєкту залучити одного з найкращих практиків виробництва підгузків у світі, Роберта Дрея, який віддав 23 роки P&G, повірив у нас, закохався в нашу динаміку і цінності і переїхав до Дніпра з Канади”, – додав він.

Окремо Здесенко розповів, що налагоджувати лінію виробництва мали італійські фахівці, проте через карантин вони не змогли прибути до України, тож українці самостійно налагодили одну з найбільш високотехнологічних ліній з виробництва підгузків у світі, отримуючи лише онлайн-консультації. 

“Карантин не зміг порушити наші плани. 7 мільйонів євро інвестицій, 7 тижнів налагодження обладнання, 600 підгузків за хвилину, 18 000 000 підгузків на місяць. Ми запускаємо новий продукт у непростий для багатьох час. Тому ухвалили рішення, що всю першу партію підгузків – близько 300 000 штук – спрямуємо на благодійність. За підтримки фондів “Твоя опора”, Kiddo та “Клуб Добродіїв” підгузки будуть передані соціальним службам, комунальним медустановам, багатодітним сім’ям та самотнім батькам у складному матеріальному становищі”, – додав він, запевнивши, що український підгузок не поступається за якістю найкращим світовим брендам.
Нагадаємо, від 11 березня на всій території України запроваджений карантин задля протидії новому коронавірусу. Обмежено проведення масових заходів, закриті кордони, роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями також обмежено, заклади громадського харчування не працюють.

Наразі карантин подовжено до 22 травня. Однак вже від 11 травня має відбутися низка послаблень: йдеться про відкриття парків, перукарень, літніх майданчиків, кафе тощо.

3 березня в Україні зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *