Чергова афера з акціями на «підтримку» Порошенка?

В соціальних мережах продовжується жваве обговорення приїзду Петра Порошенка 17 січня із закордонного «турне». Чимало анонсів, закликів та оцінки запланованої акції, яку організовують прихильники колишнього Президента України, адже передбачається, що одразу після прильоту в Київ його буде затримано по підозрі в державній зраді. Проте, наші читаті надсилаються нам інформацію, що в месенджерах телеграм розміщуються оголошення про оплату поїздки в столицю 17 січня: «На 17.01 потрібні люди віком від 18 років, для поїздки в м. Київ, оплата 1000 грн, дорога та харчування безкоштовно!». Не важко здогадатись, куди і з якою метою вказаних людей збирають.

Минулого року під час численних акцій протестів, організованих прихильниками Петра Олексійовича, поширювалась подібна інформація про оголошення. В результаті, численні «заробітчани» почали надсилати скарги про те, що: «На акцію ми поїхали на потязі, білети на які ми самі ж і купили. Організатори сказали, щоб ми приїхали, постояли пару годин, а потім з нами розрахуються і дадуть кошти на їжу. В результаті нас просто кинули. Ні коштів, ні організаторів».

Один із голів місцевого партосередку відзначає, що аналогічна ситуація буде і цього разу. Однак, організатори вже пішли далі. Учасників до Києва планують звозити автобусами силами місцевих перевізників. З останніми досягнена домовленість про «оплату» послуг в столиці. Чи піде команда Петра Олексійовича і на таке зухвале шахрайство по відношенню до перевізників? Сумнівів не має.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *