У небі над Києвом покажуть лазерну 3D-проєкцію: ОККО запускає соціальний проєкт

2020 рік ОККО присвятила важливості використання світловідбивачів на одязі та аксесуарах у темний період доби. Проєкт складатиметься з двох етапів і розпочнеться з лазерної 3D-проєкції.

За допомогою сучасних технологій – дронів та лазерної  проєкції – у небі над Києвом покажуть соціальний ролик, який має на меті нагадати водіям, пішоходам та іншим учасникам дорожнього руху про важливість цінувати життя.

 Захід транслюватиметься онлайн: наживо шоу можна буде подивитися у Facebook та YouTube. У трансляції візьмуть участь лідери суспільної думки, які обговорять рівень аварійності в Україні, досвід використання світловідбивачів тощо. Гостей трансляції компанія анонсуватиме на своїй сторінці у Facebook.

“Благаю, світись!” – це соціальна ініціатива компанії “ОККО”, що є частиною щорічного проєкту “Благаю, живи! Безпека на дорозі” і триває з 2014 року.  Проєкт спрямований на те, щоб вплинути на поведінку учасників дорожнього руху та спонукати їх відповідальніше ставитися до безпеки на дорозі.

Нагадаємо, компанія вже піднімала проблеми використання заглушок замість ременів безпеки, відсутності дитячих автокрісел, а також використання гаджетів під час руху. 

Довідка. Мережа АЗК ОККО (“Концерн Галнафтогаз”) входить до складу OKKO Group та є однією з найбільших автозаправних мереж в Україні, що налічує 410 автозаправних комплексів. У структурі компанії діє також найбільша мережа закладів харчування в дорозі, які працюють під брендами Hot café, A la minute, Pasta Mia і Meiwei. Підрозділи компанії займаються реалізацією товарів через магазини на АЗК, продажем нафтопродуктів великим і малим гуртом, надають послуги з експертизи якості пального, зберігання і транспортування нафтопродуктів. У мережі ОККО діє 10 власних нафтобаз, 1 ГНС, 19 стаціонарних і мобільних лабораторій контролю якості нафтопродуктів. Акціонером і інституціональним інвестором компанії є Європейський банк реконструкції та розвитку. Для отримання додаткової інформації про компанію – https://www.okko.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *