Центр Києва перекритий, обмежено рух транспорту через акцію протесту: відео

У центрі Києва обмежено рух транспорту через акцію протесту інвесторів ЖК “Аркада”.

Водіїв просять використовувати інші маршрути.

Про це повідомив “Київ Оперативний” та оприлюднив відповідне відео.

“До уваги водіїв! Через проведення акції протесту інвесторами ЖК “Аркада” під будівлею КМДА – рух транспорту обмежено. Майте на увазі та використовуйте інші маршрути”, – йдеться у повідомленні.

 Через перекриття Хрещатику затримується рух автобусів №№ 24, 114. Про це йдеться у повідомленні КМДА у Telegram. 

“Рух автобусів організовано за схемою вихідного дня вул. Михайлівською, Володимирським проїздом, пл. Софійською, вул. Володимирською. Нагадуємо, на Хрещатику перекрито рух у зв’язку із акцією протесту”, – зазначається у дописі.

Нагадаємо, 25 серпня правління Національного банку України ухвалило рішення віднести банк “Аркада” до категорії неплатоспроможних. 

Вкладникам вже повертають гроші, але не більш ніж 200 тисяч гривень.

Згодом президенту банку “Аркада” Костянтину Паливоді Шевченківський районний суд столиці обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою або можливість внесення застави у понад 21 мільйон гривень. Його підозрюють у привласненні 50 мільйонів гривень. 

Раніше суд відніс банк “Аркада” до категорії “проблемних”. Своїм рішенням суд задовольнив позов Фонду гарантування вкладів про арешт головного офісу “Аркада” (площею 14,1 тис. кв м) в Києві і земельної ділянки під ним (площею 0,53 га). Суд також заборонив власнику продавати ці об’єкти, а держреєстраторам — вчиняти відповідні реєстраційні дії. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *