Поліція пообіцяла перевірити інформацію про роботу ресторану Миколи Тищенка

Ресторан депутата Миколи Тищенка працював навіть попри відповідну заборону. Це зафіксували журналісти-розслідувачі “BIHUS”. Вони стверджують, що до закладу навідувались народні обранці і високопосадові чиновники. Сам Тищенко провину не визнає. А що кажуть у поліції, в сюжеты ТСН 19:30.

Зашторені вікна, дверы пыд замком. Ресторан “Велюр” у самісінькому центрі Києва сьогодні пропонує свої страви на винос. Адміністратори запевняють: поїсти в закладі не можна. 

Але, як виявилося, донині гастрономічне життя тут вирувало всупереч карантину. Журналісти зёясували, що бізнесменів, депутатів та чиновників Офісу ырезидента заклад приймав регулярно. Господар “Велюру” — народний обранець выд “Слуги народу” Микола Тищенко. Новина про його застілля підірвала соцмережі та вкрай обурила рестораторів. 

Ресторанна експертка Ольга Насонова вбачає в цьому загрозу всеукраїнського масштабу. Мовляв, коронавірус може тепер комусь видатися не таким уже й страшним.

Підпільні бенкети для обраних не на жарт розлютили і тих підприємців, чий бізнес не повёязаний із харчуванням. 

Сам Микола Тищенко обурюється розслыдуванням та називає роботу журналістів медіа-полюванням. Каже, що ресторан час від часу таки відчиняє свої двері. Але не для застіль, а для вирішення стратегічних завдань. 

“Звісно, якщо є інформаційне замовлення – правда нікому не потрібна. Але мені зараз соромно від того, що мої нечасті, поодинокі гості змушені виходити з ресторану голодними. Це мені так непритаманно! Але час диктує правила”, — коментує ситуацію Тищенко.

У Голосіївському управлінні поліції повідомили, що сьогодні до закладу Тищенка навідалися копи. Вони взяли в адміністратора пояснення та провели профілактичну бесіду щодо наслідків порушення карантину.

“Для того, щоб далі провести перевірку, нам потрібно від журналістів дізнатися дату, час, точні дані від журналістів. Вони до нас не зверталися. Заяви ніякі не писали. Тому в нас є термін законодавчий, за який ми будемо проводити перевірку цієї інформації”, — пояснида пресофіцерка Голосіївського управління поліції ГУНП у Києві Христина Кір'якова.

І така перевірка може тривати до 30-ти днів. Тож наразі про покарання для власника, співробітників та відвідувачів “Велюру” не йдеться.

Кореспондентка ТСН Олена Лоскун

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *