Київ подав заявку на проведення найбільшого в світі кіберспортивного турніру

Київ подав заявку на проведення найбільшого у світі кіберспортивного турніру – The International 2021 із дисципліни Dota 2.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив нардеп від “Слуги народу” Олександр Сенченко.

“Як народний депутат долучився до подачі заявки на проведення мега-масштабної події в світі кіберспорту – The International 2021 по Dota 2. Київ – однозначно найкрутіше місто для цього! І для мене це гарна ілюстрація, як навколо гарної мети можуть об’єднуватися представники влади різних рівнів, професійного ком`юніті та громадянського суспільства”, – повідомив він.

Сенченко також додав копію листа на адресу корпорації Valve, яка є організатором турніру. Зі своїм листом на адресу компанії долучився також і радник мера Києва Максим Бахматов.

Щорічний турнір The International із Dota 2 є найбільшим у світі із кіберспорту. Призовий фонд турніру останніми роками сягав 30 мільйонів доларів, а команда-переможець отримувала щонайменше половину. У 2020 році за планом має відбутися у столиці Швеції Стокгольмі.

Нагадаємо, відома українська кіберспортивна команда NAVI (Natus Vincere, що перекладається як  народжений перемагати) посіла перше місце в міжнародному турнірі Blast Pro Series Copenhagen 2018 з Counter-Strike: Global Offensive. Команда переможців отримала тоді 125 тисяч доларів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *