У Японії помер "найсамотніший" у світі дельфін

У Японії у покинутому акваріумі знайшли дельфіна, який помер на самоті. Через таку смерть його назвали “найсамотнішим” у світі, пише Daily Mail.

Самку на прізвисько Хані зловили 2005 року у селищі Тайдзі, яке славиться полюванням на дельфінів. Ссавця помістили в акваріум, де вже мешкали сотні риб, рептилії та 46 пінгвінів. 

Однак скрутні для дельфіна часи розпочалися 2011 року через землетрус та ядерну кризу на Фукусімі. Кількість відвідувачів зменшилася, тому акваріум вирішили закрити. Тварин, який кинули напризволяще, знайшли сім років потому. Хані переселили до парку-акваріуму у місті Тесі, де їй довелося жити у маленькому резервуарі.

Про загибель Хані розповіли представники американської благодійної організації The Dolphin Project,. Вони намагалися врятувати Хані і інших тварин, але їх разом із акваріумом продали. Викупити їх у нових власників не вдалося, а 29 березня дельфін помер у маленькому резервуарі.

Нагадаємо, у штаті Південна Кароліна (США) померла собака породи бордер-коллі на прізвисько Чейзер (Chaser). Її вважали найрозумнішою собакою у світі, бо вона знала понад тисячу слів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *