Ситком про лікарів "Клініка": ТСН.ua та Paramount Comedy запускають рубрику "Серіал тижня"

ТСН.ua разом із українським розважальним телеканалом Paramount Comedy розпочинає щотижневу рубрику “Серіал тижня”, в якій рекомендуватиме вам комедійні серіали на будь-який смак, аби урізноманітнити ваше дозвілля.

Розпочнемо зі справжньої легенди, такого собі родоначальника жанру − серіалу “Клініка”, який у гумористичній формі розповідає про навчання, роботу та життя медиків. У центрі сюжету – троє “зелених” інтернів у блакитній уніформі, які буквально вчора закінчили медичний інститут і розпочали роботу в клініці “Священне серце”.

Опис подій відбувається від першої особи. Ім’я цієї “особи” − Джей Ді. Хто він? Юний і дещо наївний інтерн, який має теоретичні знання в медицині, великі мрії про допомогу кожному пацієнту та романтичні уявлення про роботу в лікарні. Ось цього мрійника та романтика намагатиметься “з’їсти живцем” талановитий, але жорсткий і абсолютно безпощадний лікар Кокс, якого буол призначено наставником Джей Ді та його молодих колег.

До речі, про колег. Разом із Джей Ді усі “кола” інтернатури проходитимуть ще двоє вчорашніх студентів: його найкращий друг-веселун Крістофер Тьорк та Еліот Рід – мила, невпевнена та схильна до самокопання дівчина. Усім трьом ще доведеться багато чому навчитися − і йдеться не лише про медицину. Адже, коли майже всю юність просиджуєш над книжками з анатомії та гістології можна дещо розгубити навички спілкування з … живими людьми. Тож тримаємо за майбутніх світил медицини кулаки.

Медицина. Дружба. Гумор. Ми нічого не забули? Ну, звісно! Який же серіал без кохання і яке життя без розбитого серця? Не будемо спойлити перегляд, тільки натякнемо: любовні лінії серіалу такі ж заплутані й непередбачувані, як і медичні загадки!

5 цікавих фактів:

Усі без винятку медичні кейси, показані у серіалі, засновані на реальних історіях. Співробітники різних лікарень США надсилали творцям серіалу справжні історії хвороб, а сценаристи на їхній основі писали нові серії. Імена пацієнтів, ясна річ, змінювали. Лікарі, натомість, ввійшли в історію: їх було згадано у фінальних титрах кожного епізоду серіалу.
Знімальний майданчик серіалу – це не декорації, а справжня лікарня “Медичний Центр Північного Голлівуду”, яка функціонувала до 2011 року. У Центрі також знімали деякі епізоди таких відомих серіалів, як “Клан Сопрано” та “Офіс”.
“Клініка” не тільки веселить, а й поєднує серця: під час зйомок “Клініки” утворилась нова родина: дублери Джей Ді та Елліот, які вперше зустрілись на майданчику, закохалися і згодом одружилися.
Актор Ніл Флін (в серіалі − безіменний прибиральник, який увесь час “тероризував” головного героя, Джей Ді) практично всі свої репліки вигадував на ходу. Більшість із них продюсери залишили у серіалі – наскільки блискуче Ніл імпровізував.
Головна зірка серіалу, Зак Брефф (який зіграв героя Джей Ді) до зйомок у “Клініці” працював (сюрприз-сюрприз!) офіціантом. Але щойно пройшов проби – покинув роботу. Пізніше з’ясувалося, що актор трохи поспішив зі звільненням, адже зйомки розпочалися лише за 4 місяці. Чим харчувався Зак протягом цих місяців – лишається здогадуватись.

О, і маємо бонусний факт: у “Клініці” немає притаманного усім сикомам позакадрового сміху. На початку двохтисячних, коли знімався ситком, відмовитися від можливості давати глядачу позакадровим сміхом “підказку” коли потрібно сміятись, було сміливим кроком. Але гарантуємо, жарти в “Клініці” настільки досконалі, що ви будете сміятися без жодних підказок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *