Хайп на пенсії: онуки "Інстабабць" влаштували батл, та старенькі погомоніли про наболіле

Після сюжету ТСН про бабу Рину із Закарпаття, яка ганяє полем на кабріолеті, до редакції звернулися родичі іншої зірки соцмереж, і запевнили, що їхня Інстабабця з Івано-Франківщини в Інтернеті вже шостий рік і разом з онуком, курми і козами збирає мільйони переглядів, йдеться в ТСН.19.30.

Пані Оксана зустрічає рідних. «Шо там бабо, хайпом трохи пахне у нас?», – питає онук жінку з телефоном у руках. Під відео з жінкою півмільйона переглядів. Онук знімає, баба говорить, люди дивляться. « В селі мені трошки кажуть: «Інстабабця, привіт», – каже пані Оксана.

Хайпова родина – це коли кози в сараї і кури на подвір’ї – це передусім – контент. «Я коли бабу знімав, то вона все зла, але ж я знаю, що вона це любить. Я коли це виставляю в Інтернет, то вона каже: «Покажи коментарі, що там про мене пишуть», – розповідає онук.  

Інша бабця Рина нещодавно здобула славу, коли гасала полем на кабріолеті. Цей сюжет ТСН показала минулого тижня. Відео розлетілось Інтернетом і дісталося Франківщини. Тамтешня Інстабабця, а радше її онук,  обурилися. Дмитро задумав батл – між власною Інстабабою і дев’яносторічною водійкою кабріолета, яка напередодні пересіла на вантажівку.

Тож онуки виходять на відеозв’язок і бабці мило спілкуються про вік одна одної, а далі від здоров’я рідних бабці переходять до обговорення карантину і церковних тем. Попри всі намагання онуків, нове покоління блогерок, промінює батл на приязну розмову. « Нє, батлу не буде. Всього вам найкращого. Баба не хоче хайп, баба хоче популярності», – каже пані Оксана.

Кореспондент Олександра Мітіна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *