16 жовтня: іменини, походження, значення і характер імен

У давні часи стародавні єгиптяни вірили, що ім’я – це символічне відображення душі. Мешканці долини Нілу вважали, що ім’я сильно впливає на його носія, формує його долю. Цим науковці пояснюють звичай єгиптян давати два імені: одне – “мале”, для повсякденного вжитку, а інше – “велике”, що зберігалося в таємниці для сторонніх. А давні римляни вірили, що ім’я – ключ до долі його власника. До речі, написання імені догори дригом вважалося магічним прийомом, здатним змінити людське життя.

Денис

Ім'я походить від давньогрецького імені Діонісіос, Діоніс – бог природи й вина. У шкільні роки Денис не дуже старанний, але він швидко думає і легко запам'ятовує інформацію. Можливо, вроджена цікавість хлопчика дасть змогу стати йому вченим у багатьох галузях знань. 

Щоб домогтися успіху в житті, Денису дуже важливо розвивати в собі обережність, терпіння і обов'язковість. Денис не боїться копіткої роботи, а з віком стає дуже акуратним і посидющим. Буває, що Денис бере участь в різних авантюрах, але лише тільки тому, що якщо він запалиться ідеєю, то зробить все, щоб її реалізувати. Денису б трішки більше обережності та терпіння й будь-яка справа буде доведена до успішного завершення.

У сімейному житті Денис воліє жити окремо від батьків. Вибираючи собі супутницю життя, Денис буде керуватися принципом “щоб було цікаво”. Йому подобаються жінки активні, легкі на підйом та розкуті в діях. Дітей своїх він виховує зазвичай на принципах свободи і права вибору.

Павло

Ім’я латинського походження. Означає “маленький”,  “молодший”.

Павло легкий у спілкуванні, завжди спокійний і доброзичливий. Він щирий і вміє співчувати. Характер Павла достатньо гармонійний. У цій людині поєднуються такі риси як інтелект, товариськість, моральність і сексуальність.

У Павла розвинена інтуїція та багата уява та вміння завжди об'єктивно оцінювати ситуацію. Розвинена пам'ять і інтелект допомагають йому в просуванні кар'єрними сходами.

У відносинах з жінками часто буває сентиментальним, проявляє свою ніжність і ласку. За своєю сутністю він дуже ревнивий, але вміє стримувати емоції. Він завжди готовий провести час з дітьми або допомогти дружині впоратися з домашніми справами.

Петро

Ім’я Петро має давньогрецьке походження, в перекладі означає “камінь”, “скеля”, також трактують як “твердий”, “надійний”, “непохитний”.

Володар імені Петро мужній чоловік, хоча часом може вести себе дуже авторитарно, насилу приховує свою емоційну природу. При цьому він приємний, ніжний, темпераментний і щедрий, сердечна людина. Образ, який Петро намагається донести до інших, є правильним, показовим, з його точки зору, йому потрібно, щоб ним захоплювалися і визнавали його гідності. Для досягнення цієї мети він проявить всю свою непохитну волю, це буде одне з його вищих устремлінь, заради якого він буде готовий зробити майже все.

Петро досить непоганий працівник, але його працездатність залежить від рівня мотивації і від його настрою. Власник цього імені володіє всіма необхідними якостями організації, проте не завжди це вдається йому добре. Петро може здатися самовпевненим, егоцентричним і запальним. Цьому чоловікові краще доручати різні справи, попередньо обговоривши з ним всі необхідні аспекти.

Було б бажано, щоб у маленького Петра були брати або ж сестри, щоб батьки заохочували їх до участі в груповій діяльності, оскільки Петрик може подумати, що світ обертається навколо нього. Це дозволить йому дізнатися про себе побільше і проявити певні таланти в колективній роботі. Театральний гурток допоможе хлопчикові розвинути його здібності.

Петро цінує красу, чистоту, чесність, має схильність до подорожей і польоту фантазії, любить спілкування. У сердечних справах він є ідеалістом, має високі очікування від свого партнера. У сім’ї він вважає за краще домінувати і очікує від дружини, не менше, аніж безмежну відданість. Він досить традиційна людина, не буде стрімголов слідувати новим віянням, прагне багато разів подумати.

У професійному плані Петро віддає перевагу вільним професії, тобто такі, де він може максимально бути вільним і менш скутим якимись рамками. Він може зробити кар’єру в готельному і ресторанному бізнесі, юриспруденції, в тих областях, де потрібно контактувати з людьми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *