15 жовтня: іменини, походження, значення і характер імен

На відміну від людського життя, чоловічі та жіночі імена не мають термінів – є безсмертним і живе вічно. Загалом, справжнє людське ім'я, це не просто назва, як стверджують вчені – це заголовок історії, яку творить людина десятки років протягом всього життя.

Анна (Ганна)

Ганна – жіноче ім’я єврейського походження. Походження імені Ганна пов’язано з такими словами на івриті як “благодать”, “сила”, “хоробрість”. Деякі дослідники вказують, що ім’я Анна може означати “милість божа”.

Маленька Ганнуся просто випромінює навколо себе доброту. Вона з любов’ю доглядає за тваринами, охоче няньчиться з діточками. Вона поступлива, вміє уникати сварок, конфліктів, тому ворогів у неї практично не буває. У той же час, Ганна надзвичайно енергійна дівчина, яка весь свій час проводить у дії, клопотах. В юності вона дуже безкомпромісна, але з роками стає мудрішою. Згідно характеристиці імені Ганна, дівчина з таким ім’ям володіє гострим розумом. У неї дуже розвинене аналітичне мислення, здатність помічати найдрібніші деталі і аналізувати подію в їх сукупності. Тому Ганна не потрапляє під чужий вплив.

Здатність уникати конфліктів залишається у дівчини на все життя. Однак найчастіше це пов’язано з тим, що вона не вміє активно себе захищати. Зазвичай Ганна має бездоганний смак, який допомагає їй добре виглядати в будь-якій ситуації і при різному рівні доходів.

Дівчина з цим ім’ям повністю віддається своїй професійній діяльності, незалежно від того, де вона працює. Як правило, Анна стає прекрасним лікарем, педагогом, психологом. Їй підходять професії, які пов’язані з спілкуванням, роботою з людьми.

Для Ганни сім’я завжди буде на першому місці у життєвих пріоритетах. Вона завжди вірна чоловікові, терпляча, але дуже важко виносить зраду чоловіка.

Борис

Лінгвісти вже тривалий час сперечаються про походження імені Борис і ніяк не можуть прийти до єдиного рішення. Більшість вчених схиляється до версії, згідно з якою ім’я має старослов’янські корені і походить від імені Борислав, що в перекладі означає “борець за славу”, “славний в боротьбі”, “сміливий, войовничий”. Другий варіант, пропонований дослідниками, заснований на тому, що ім’я має пряме відношення до тюркських народів і походить від слова “бариш”, що означає “вигода”.

Борис із дитинства звикає до порядку й акуратності. Дбайливо ставиться до книг і речей, свій одяг ніколи не розкидає, де трапиться.

Борис любить усе робити своїми руками – ремонтувати квартиру, працювати на землі. Багато уваги приділяє своїм батькам. Але він не буде посвячувати батьків у свої відносини з дівчатами. Про своє майбутнє одруження Борис повідомить у останній момент, коли приховувати це буде вже неможливо.

Борис, завдяки своєму розуму й наполегливості, завжди домагається успіхів у обраній сфері діяльності й займає видне положення в суспільстві. Успіх супроводжує його й у бізнесі. Всі життєві блага приходять до Бориса в результаті завзятої праці, без використання допомоги впливових знайомих.

Любить дітей. Не обділяє увагою й дружину. Але на першому місці в Бориса завжди буде робота. Це необхідно враховувати дружині Бориса, щоб уникнути складнощів у сімейних відносинах. У сім'ї Борис шукає спокою, місця, де він зможе набути сил для реалізації своїх планів.

Костянтин

Чоловіче ім’я Костянтин походить з латинської. Воно утворилося від найменування “constans” і переводить як “стійкий”, “постійний” або “твердий”.

Найяскравішими якостями, якими Костянтина нагородила природа, є стійкість, терпіння, врівноваженість і здатність на рішучий вчинок. Йому трохи не вистачає честолюбства і твердості, без яких йому буде важко досягти великого успіху.

Костянтин – сумлінний і порядний працівник. Якщо і допустить промахи в роботі, то чи не стане їх маскувати або переносити вину на інших. У спілкуванні з підлеглими не схильний командувати, він більше сприймає колег як друзів, ніж як підвладних йому працівників.

У Костянтина добре розвинене почуття прекрасного. Роботу воліє шукати таку, де ця його потреба буде хоч найменшою мірою задоволена. Свою любов Кості шукати нелегко, оскільки він швидко може відчути почуття до жінки, але також швидко і охолонути до неї.

Федір

Федір з грецької значить “дарований Богом”, “Божий дар”. Федір має тонку і чутливу душу. Він обдарований розвиненою інтуїцією, добре відчуває майбутні події. Склад розуму Феді швидше синтетичний, але досить розвинений.

Федір – добрий друг, який уміє терпляче і уважно слухати, здатний давати хороші поради. Дружба має для нього велике значення, вона вище всіх інших почуттів.

Федір шукає працьовиту жінку, довго вибирає і довго переконується в правильності свого вибору. Стає ідеальним чоловіком, але дуже чутливо ставиться навіть до найменшого натяку на зраду. Будь-які переживання Федір завжди тримає в собі. Федір дуже прив'язаний до сім'ї і дітей.

Федора можна назвати справжнім майстром. Він вміє робити все: від дитячих іграшок до машини. У робочих умовах Федір залишається доброзичливим і неконфліктним, але й на близький контакт з колегами не йде. Спеціальність, яку вибирає Федір, як правило, не приносить йому постійного високого заробітку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *