11 жовтня: іменини, походження, значення і характер імен

По імені людини можна визначити багато його соціальних характеристик: походження, освіту, релігійну приналежність, місце народження і так далі. Зараз теорія дещо застаріла, адже часи, коли діяло жорстке розшарування суспільства і в кожного шару були свої атрибути — в тому числі право називати дитину тим чи іншим ім’ям — вже пройшли. Зараз таких строгих правил немає, а дитину з простого сімейства можуть назвати ім’ям, яке колись було доступно лише вищому суспільству.

Анатолій

Ім’я Анатолій має грецьке походження,  що означало “Схід Сонця”, ”Схід”.

У дитинстві Анатолій уникає інших хлопців. Як правило, він замкнутий і нелюдимий, вважаючи за краще суспільству ровесників хорошу книгу. Він вибирає фантастику і фентезі, щоб втекти від реальності. Таке дитинство забезпечує Анатолію романтичну душу і схильність до мрій на все життя.

Подорослішавши, він починає поступово сходитися з товаришами, які оцінюють його розум, неабияку фантазію і начитаність. Він досить спокійний і покладливий в компаніях, проте в принципових для нього питаннях нерідко упирається і відмовляється поступатися. Анатолій делікатний і вміє м’яко вказувати людям на їхні помилки, а також рекомендувати іншу модель поведінки. Він відмінно підходить на роль правої руки лідера, оскільки вміє згладжувати конфлікти і зміцнювати колектив, але ось вести за собою людей не схильний. Анатолій легко завойовує довіру жінок. Він м’який, а тому дівчата приємно відчувають себе з ним.

Василь

Ім’я Василь має давньогрецьке походження і означає “цар”. В дитинстві Василько — слухняний хлопчик і найтурботливіший у світі син. Його не побачиш сумним чи незадоволеним життям, Василь завжди в оточенні шумного гурту дітвори. Однак бешкетувати хлопець не любить: нізащо не образить товариша та не зачепить тварин. Відкритий, простий у спілкуванні, та все ж з хитринкою в очах, Василь притягує до себе щирістю та добродушністю. Вася — вірний друг та старанний помічник.

Серйозний та виважений, Василь не поступиться місцем під сонцем, завжди намагатиметься досягти свого, ідучи до мети з притаманною йому “царською” впертістю і завзятістю.

Професію Василі обирають ретельно. Часто з них виходять чудові керівники, бізнесмени, організатори.

У компанії дівчат Вася — галантний кавалер. Не скупиться на компліменти і улесливі вчинки. Лицарські якості допомагають хлопцеві затишно влаштуватися у житті. Однак, потрапляючи в складну ситуацію, господар імені перетворюється на колючого їжака, замикається у собі, стає потайним і нерішучим.

Кирило

В історії імені Кирило дуже багато таємниць. Ім'я має давні грецькі корені. Їм не нарікали дітей із знатного роду, воно давалося швидше тим дітям, які були більш активними, проявляли себе з пелюшок.

Владика – так іменували Кириоса в старовину. Ім'я зазнало деякі зміни і вже довгі століття використовується в єдиній формі – Кирило.

Кирило з дитинства звикає відстоювати свою точку зору і нікому не поступатися в життєвих позиціях. Кирило дуже любить давати поради, але сам їх дуже погано виконує. Батьки і близькі люди люблять Кирила, але вважають його характер занадто складним і непередбачуваним. Можливо, вони і мають рацію і хлопчикові варто з ранніх років прищеплювати дисципліну.

Часом Кирило буває дійсно нестерпний і веде себе огидно. Він настільки активно відстоює свою точку зору, що просто не дає іншим висловити власну. У Кирила часом бувають нервові зриви, і він намагається все виправити, щось змінити.

Заради слави Кирило готовий на багато що. Він може навіть відмовитися від особистого життя, від відносин, лише б досягти фінансової вигоди і ні в чому в цьому житті не потребувати.

Кирило може однаково добре реалізувати себе як точних, так і в гуманітарних науках. Для нього не існує нічого неможливого.

Часто супутниці Кирила страждають від зайвої деспотичності. Він просто не дає спокою і не може будувати з ними рівних відносин, нормального життя.

Зустрічаючись з Кирилом, не варто відразу розраховувати на весілля і спільний побут. Він може довго до вас придивлятися і нічого не розгледівши – піти далі. А ви весь час будете тішити себе надіями про щасливе сімейне життя, яке чекає на вас попереду.

Кирило любить спорт і вибирає для себе спортивних дівчат з підтягнутою фігурою. Йому дуже подобається, коли дівчина струнка і має прекрасні форми. Це приводить його в захват. Але і розум важливий для Кирила при виборі супутниці життя.

Харитон

Ім'я Харитон має грецьке походження. За однією версією, ім'я походить від грецького “Харіс”, що означає “радість, благодать”. За іншою версією, ім'я утворено від “харітос”, що перекладають як “прихильний”, “щедрий”, “приємний, красивий”.

З дитячого віку Харитон відрізняється своєю наполегливістю і завзятістю. Ці риси супроводжують його все життя, і він ніколи не відступає від своїх цілей. Його справедливість і принциповість роблять його приємним для людей. Його принципи та судження з часом не змінюються, а він ніколи від них не відступає.

За своїм характером Харитон дуже добрий, чесний, відповідальний і не схильний до конфліктів. У Харитона досить висока самооцінка, і він знає всі свої позитивні якості. Він відрізняється м'якістю характеру і високою духовністю. В роботі Харитон воліє професії, де зможе в повній мірі проявити свій аналітичний склад розуму, логіку, інтерес до техніки і науки.

Сімейні стосунки для нього представляють найбільшу важливість у житті. Для Харитона важливо, щоб його дружина сприймала його як ідеального чоловіка. Всі його подальші успіхи безпосередньо залежать від клімату в сім'ї, так як все в його житті залежить від настрою. Для нього дуже нетипово йти з сім'ї, так як вона для нього найдорожче в житті. Спілкування з Харитоном може бути ускладнене його хворобливим самолюбством і впертістю. Головне не зачіпати його зарозумілості і враховувати його чутливість до слів, так як він може легко образитися. Це стосується і жартів, спрямованих на його адресу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *