«Великий переполох у провінційному місті»

Ось і виходять на фінішну пряму передвиборчі перегони у м. Бар Вінницькох області. Усі кандидати як на підбір обіцяють «золоті» гори та покращення умов проживання жителям міста. Але більші з них вже напевно не пам’ятає цікаві події минулого року. Нагадаємо деякі з них.

У ході проведення 39 сесії 8 скликання Барської міської ради 23 травня 2019 депутат Кальман О.В. публічно промовив, що діти голови Барської міської ради Цицюрського А.А. проживають та навчаються у Республіці Польща за рахунок фінансування іноземною стороною, а також те, що останній змінив громадянство України на громадянство РП. Крім того, Кальман О.В. вказав, що Цицюрський А.А. сприймає очолюваний орган місцевого самоврядування (Барська міська рада) як приватну структуру, де він має намір лише збагачуватись.

У ході дискусії Кальман О.В. зазначив і про незаконну приватизацію Цицюрським А.А. гаражів без зміни цільового призначення земельних ділянок, на яких вони знаходяться.

За вказаних обставин Цицюрський А.А. звернувся до Барського районного суду з відповідним позовом до Кальмана О.В. з метою спростування висловленої ним інформації. На даний час триває судовий процес, який на даний час затягується у зв’язку з неявкою до суду сторін.

При цьому, основною причиною подій, які відбулись під час вказаної сесії, є наявність конфлікту між Цицюрським А.А. та депутатом Барської міської ради Кальманом О.В. (член Барської районної організації політичної партії «Українська Славетна»).

На даний час Кальман О.В прийняв рішення перебувати виключно в опозиції до будь-яких ініціатив Цицюрського А.А.

Кальман О.В. наголошує, що основними сферами інтересів Цицюрського А.А. є використання бюджетних коштів під час організації та проведення публічних закупівель і подальшого виконання Барською міською радою відповідних договорів, а також підготовки проектів рішень Барської міської ради у сферах проведення інвентаризації вільних земельних ділянок та будівель на території громади, підготовки технічної інфраструктури для інвестиційних об’єктів в громаді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *