В Україні оновили зони карантину: де діятимуть найсуворіші обмеження

В Україні від понеділка, 12 жовтня, почало діяти нове карантинне зонування. Найсуворіші обмеження будуть у так званій “червоній “зоні.

Які українські регіони опинилися в зонах з найжорсткішими обмеженнями – у матеріалі ТСН.ua.

В оновленому списку поменшало регіонів у “червоній зоні”. Наразі там залишились тільки два міста – Каныв Черкаської області та Суми Сумської області.

Міський громадський транспорт у цих регіонах мусить перевозити пасажирів лише на сидячих місцях. Підприємці мають визначитися, чи відкривати магазини і бари. Регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним, залізничним транспортом, міським електротранспортом заборонений. 

До слова, у Сумах скасували усі масові заходи, окрім конкурсів та змагань, але вони выдбуватимуться без глядачів. ТРЦ, заклади харчування, перукарні й спортзали, які відповідно до постанови Кабміну мають зачинитися, але поки що працюють.

До “помаранчевої” зони карантину потрапили понад сотню населених пунктів. Серед них є й обласні центри: Вінниця, Житомир, Луцьк, Дніпро, Ужгород, Івано-Франківськ, Львів, Миколаїв, Полтава, Суми, Хмельницький, Харків. Опинилася у цый зоні обмежень і столиця. 

На “жовтому” рівні небезпеки опинилися Кривий Ріг, Запоріжжя, Херсон тощо.

Такі епідемічні рівні встановлюються на 14 днів. 

Як повідомлялося, під час засідання 16 вересня Кабінет міністрів України змінив умови поділу регіонів на зони карантину, а також правила для кожної із зон. Зокрема, у “зеленій”, “жовтій” і “помаранчевій” зонах правила проведення культурних подій стали однаковими. У “помаранчевій” зоні на вході в усі установи, куди приходять відвідувачі, необхідно на вході буде вказати площу приміщення, а також кількість людей, які можуть бути всередині. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *