Уряд Словенії оголосив епідемію коронавірусу на всій території країни: що це означає

Уряд Словенії оголосив епідемію на всій території країни, заборонив пересування між регіонами і запровадив комендантську годину в нічний час.

Про це повідомляє RTV.

У вівторок, 20 вересня, комендантська година набуде чинності. Вона діятиме від 21:00 до 6:00. Виключення будуть стосуватися тільки поїздок на роботу і екстрених випадків, пов'язаних з надзвичайними ситуаціями.

Також забороняється пересування між усіма регіонами. Виїзд з регіону буде можливим тільки для “робочої, господарської, лісової та подібної діяльності, усунення безпосередньої небезпеки для життя і майна, допомоги літнім людям, доступу до медичних послуг або аптекам, для надзвичайних ситуацій та виконання судових завдань, для догляду за особами з особливими потребами”.

Також будуть заборонені всі масові заходи та церемонії, включаючи церковні служби і приватні святкування. Порушникам загрожує штраф від 400 до 4000 євро.

Кордони Словенії та транзит через них поки що залишаються відкритими.

Нагадаємо, з 16 жовтня у Словенії діє заборона на роботу барів і ресторанів в нічний час.

Крім того, 30 вересня уряд Словенії ухвалив зміни до попереднього рішення про перетин кордону країни: від 1 жовтня іноземцям дозволено не проходити карантин після в'їзду.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *