У Житомирській області інфікованих коронавірусом вже понад три сотні: ще одна пацієнтка одужала

Увечері середи, 22 квітня, у Житомирській області новий тип коронавірусу COVID-19 підтвердили у ще 17 пацієнтів віком від 22 до 89 років. 

Водночас, друга пацієнтка одужала від недуги, повідомив голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко у Facebook.

“Хочеться, аби день закінчувався гарними новинами. Маємо другу пацієнтку, яка повністю одужала від COVID-19, в м. Коростень. Більш детальну інформацію озвучимо завтра”, – зазначив посадовець.

Загалом від початку спалаху в Житомирській області нову коронавірусну інфекцію підхопили 304 людини. Найбільше заражених у Житомирі (91 хворий), Коростені (64 хворих) та Бердичеві (63 хворих).

Нагадаємо, що в неділю у Житомирській області COVID-19 підтвердили у шестимісячного немовля та двох хлопчиків 7 та 11 років. 
Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

Також Україна закриває кордони. Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень – від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в’їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць – до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей. 22 квітня карантин подовжили до 11 травня.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *