У США провели випробування препарату проти COVID-19: головний інфекціоніст назвав це "проривом"

Доктор Ентоні Фаучі, головний експерт з інфекційних захворювань в складі робочої групи Білого дому, заявив, що експериментальний антивірусний препарат ремдесівір виробництва компанії Gilead Sciences стане стандартом в лікуванні COVID-19, адже його випробування пройшли успішно.

Про це 29 квітня пише CNN.

Згідно з підсумками клінічного дослідження, лікарі прийшли до висновку, що ремдесівір допомагає у відновленні пацієнтів, хворих COVID-19 – хворобою, а також знижує рівень смертності. Фаучі вважає дослідження “проривом” та порівняв їх з “1986 роком, коли лікарі вперше виявили препарат, здатний лікувати ВІЛ-інфекцію”.

“Це дійсно дуже важливо, – говорить головний інфекціоніст Білого дому. – Це стане стандартом лікування”.

Попередні результати дослідження, проведеного владою США, показують, що пацієнти, яким давали ремдесівір, відновилися на 31% швидше, ніж пацієнти, яким в рамках дослідження давали плацебо-таблетки.

Управління з контролю за якістю харчових продуктів і медикаментів (FDA) веде переговори з виробником препарату, компанією Gilead, про якнайшвидше його надання для потреб пацієнтів.

“Я хочу, щоб вони зробили це якомога швидше”, – заявив президент США Дональд Трамп, відповідаючи на питання про те, чи може FDA екстрено видати дозвіл на використання ремдесівіра в лікуванні COVID-19. Президент зазначив, що адміністрацію найбільше хвилює безпека препарату, проте при цьому “хотілося б отримати схвалення дуже швидко, особливо коли мова йде про препарат, який працює”.

Наголосимо, наразі не існує перевірених способів лікування COVID-19, дослідження все ще тривають. Зокрема триває перевірка, чи запобігає ремдесівір реплікації коронавірусу.

Низка країн, серед яких і Україна, використовують препарат у надії, що він допомагає інфікованим новим коронавірусом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *