У Європі одразу три країни повідомили про рекордний добовий приріст заражень коронавірусом

Відомства охорони здоров'я Франції, Італії та Нідерландів увечері у четвер, 15 жовтня, повідомили про нові антирекорди добового приросту випадків зараження SARS-CoV-2.

Так, у Франції впродовж 15 жовтня зареєстрували 30 621 випадок інфікування коронавірусом та 88 смертей від ускладнень нового захворювання. Загальне число померлих від COVID-19 у цій країні від початку пандемії сягнуло 33 125.

Тим часом у Нідерландах також зафіксували новий антирекорд добового приросту випадків зараження COVID-19 – понад 7 500. Загалом у країні зареєстровано майже 204 тисячі хворих.

Водночас органи охорони здоров'я Італії повідомили про понад 8 800 нових випадків зараження коронавірусом. Це найвищий щоденний показник від початку пандемії в лютому цього року й на 1 500 більше, ніж напередодні. Крім того, в четвер було зафіксовано 83 нові смерті від COVID-19.

Загальна кількість зафіксованих випадків інфікування коронавірусом в Італії зросла майже до 382 тисяч. 

Раніше головний інфекціоніст США заявив, що ідея скасувати карантинні обмеження та дозволити пандемії COVID-19 поширюватися задля досягнення так званого “колективного імунітету” є “дуже небезпечною”. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *