Нові випадки в Китаї та Росії: відомо, скільки українців лікується від коронавірусу за кордоном

Станом на 20:00 середи, 22 квітня, в іноземних медзакладах із підтвердженим COVID-19 перебувають 150 наших громадян. 

Про це повідомляє Міністерство закордонних справ України у Facebook. 

Найбільше, а саме 121 українець, лікується від коронавірусної хвороби в Італії. Ще шестеро у Чехії, по четверо громадян України отримують медичну допомогу в Іспанії та Німеччині, троє в Австрії, по двоє у США та Росії, а також по одному в Китаї, Австралії, Португалії, Сербії, Швеції, Таїланді, Нігерії, а також на Мальті.

Водночас, за кордоном від нового типу коронавірусу COVID-19 одужали 56 українців.

Так, 22 наших громадян вилікувалися від COVID-19 у Греції. Також шестеро українців виписалися з лікарень Польщі, по четверо одужали у Домініканській Республіці та Японії, троє в Австрії, по двоє в Італії, ОАЕ та Нігерії, а по одному в Іспанії, Нідерландах, Швейцарії, Швеції, Німеччині, Португалії, Єгипті, Великій Британії, Таїланді, Бельгії а також на Сейшельських островах.

Водночас, евакуації нині очікують 16 530 наших громадян. Також нагадаємо, що за межами України від ускладнень COVID-19 померли семеро українців. Зі статистикою за попередню добу можна ознайомитися за посиланням.
Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

Також Україна закриває кордони. Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень – від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в’їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць – до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей. 22 квітня карантин подовжили до 11 травня.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram! 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *