"Найгірша атака на нашу країну": Трамп заявив, що Китай міг зупинити пандемію коронавірусу

Президент США Дональд Трамп заявив, що Китай міг зупинити пандемію COVID-19 ще на початку спалаху.

Очільник Сполучених Штатів також назвав нову коронавірусну інфекцію “найгіршим нападом, із яким коли-небудь стикалася країна”, пише CNN.

“Це гірше за Перл-Харбор. Це гірше, ніж Всесвітній торговий центр, – заявив Трамп. – Такої атаки не було ніколи”.

Зазначається, що у США від ускладнень COVID-19 померли понад 70 тисяч людей. Для порівняння, під час нападу на Перл-Гарбор було вбито понад дві тисячі американців, тоді як внаслідок теракту 11 вересня 2001 року загинули 2 977 людей.

“І цього могло б ніколи не статися, можна було б зупинити це ще на початку, в Китаї. Це слід було зупинити просто біля джерела, але цього не зробили”, – наголосив американський президент.

Раніше Трамп заявляв, що “помилка” Китаю спричинила поширення пандемії COVID-19. “На мою думку, вони помилилися. Вони намагалися його приховати, намагалися гасити. Це як пожежа, – сказав очільник США. – Ви знаєте, це справді як намагання загасити пожежу. Вони не могли загасити полум'я”. 

Нагадаємо, що в неділю державний секретар США Майк Помпео заявив, що існує “величезна” кількість доказів того, що джерелом нового коронавірусу є Уханський інститут вірусології. Раніше про це також говорив президент Сполучених Штатів Дональд Трамп. Однак, американська розвідка продовжує запевняти, що коронавірус з’явився природним способом. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *