Ляшко пояснив причини погіршення ситуації з коронавірусом в Україні

Збільшення кількості нових випадків зараження новим коронавірусом COVID-19 пов’язано з циркуляцією вірусу і його циклічністю. 

Про це заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко в коментарі РБК-Україна.

Він зазначив, що ситуація в Україні схожа з європейськими країнами.

“Ми зараз спостерігаємо значне збільшення кількості хворих коронавірусом. Це передусім через циркуляцію і циклічність самого вірусу. Зараз ми можемо спостерігати зростання захворюваності на прикладі цілого ряду країн в Європі. В Італії, Франції, Іспанії, Нідерландах, Словаччині вже введені протиепідемічні обмеження для стабілізації ситуації”, – заявив Ляшко.

Він також закликав дотримуватися всіх вимог, прописаних МОЗ, інакше ситуація буде погіршуватися і далі.

“В Україні зараз діє адаптивний карантин, в рамках якого регіони поділяються на карантинні зони за рівнем поширення COVID-19. Є чітко прописані протиепідемічні норми, яких слід дотримуватися кожному. Тому, закликаю кожного користуватися засобами індивідуального захисту: носіть маски, дотримуйтеся соціальної дистанції, використовуйте антисептики. Адже якщо ми не будемо дотримуватися елементарних правил запобігання коронавірусу, то кількість хворих буде стрімко зростати”, – підкреслив Ляшко.

Нагадаємо, в Україні запровадили чотири рівні коронавірусної небезпеки. Наразі Україна перебуває на першому рівні. Кількість зафіксованих випадків інфікування – в межах 5-7 тисяч на добу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *