Як живуть "червоні" Суми: досі невідомо, у якому режимі працюватимуть кав'ярні, спортзали та крамниці

У якому режимі працюватимуть кав'ярні, спортзали та крамниці в Сумах – досі невідомо. Уже кілька днів поспіль у міськраді не можуть визначитися, зачиняти заклади чи ні.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.16:45.

Відучора місто – в “червоній зоні”. Школярі – на дистанційному навчанні. Залізничний вокзал хоч і працює, але квитки продають лише на приміські потяги. Виїхати із Сум в іншу область залізницею – зась. Автовокзал поки що продає квитки на всі напрямки – але тільки на сьогодні. Що буде завтра – касири не знають. Напередодні міська влада повідомила, що автобуси міжміського та міжобласного сполучення не будуть брати в Сумах пасажирів. І нині на перонах порожньо. Деякі перевізники вже скасували рейси, інші думають зменшити кількість поїздок, бо курсують порожні.

Як повідомлялося, в Україні від понеділка, 12 жовтня, почало діяти нове карантинне зонування. Найсуворіші обмеження будуть у так званій “червоній “зоні. Наразі там залишилися тільки два міста — Канів Черкаської області та Суми Сумської області. У Сумах скасували усі масові заходи, окрім конкурсів та змагань, але вони відбуватимуться без глядачів. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *