Глава ВООЗ попередив, що пандемія коронавірусу скінчиться нескоро

Говорити про завершення пандемії нового коронавірусу COVID-19 поки не доводиться.

Про це заявив у понеділок, 27 квітня, генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Аданом Гебреєсус. Він висловив глибоке занепокоєння наслідками порушення нормального медичного обслуговування, передусім для дітей.

“Пандемія далека від завершення”, – наголосив глава ВООЗ.

Всесвітня організація охорони здоров'я занепокоєна зростанням кількості хворих на COVID-19 у Африці, Східній Європі, Латинській Америці та деяких країнах Азії.

“Нам доведеться пройти довгий шлях і зробити велику роботу”, – констатував гендиректор організації.

За даними ВООЗ, внаслідок прикордонних та інших обмежень через пандемію в понад 20 країнах бракує вакцин від інших хвороб.

“Кількість випадків захворювання малярією у країнах Африки на південь від Сахари може подвоїтися. Цього не має трапитися, ми працюємо з країнами, щоб підтримати їх”, – додав очільник ВООЗ.

Нагадаємо, коронавірусом заразилися понад три мільйони людей у всьому світі. Понад 208 тисяч померли від хвороби COVID-19. Водночас понад 878 тисяч інфікованих одужали, повідомляє Університет імені Джонса Хопкінса.

В Україні 27 квітня підтверджено понад 9 тисяч випадків COVID-19. За даними МОЗ, кожен п'ятий інфікований працює в медичній сфері.

У китайському місті Ухань, звідки світом поширився коронавірус, виписали з лікарні останніх пацієнтів, які мали COVID-19. Ще понад 1700 людей – під меднаглядом через те, що контактували з інфікованими.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *