Чорнобильську АЕС зачинили для відвідувачів через коронавірус

Чорнобильську атомну електростанцію зачинили для відвідувачів через коронавірус.

Адміністрація Чорнобильської АЕС прийняла рішення з 2 до 15 листопада 2020 року перевести персонал станції на особливий режим роботи.

Про це сказано у повідомленні на сторінці ЧАЕС у Facebook.

“На робочих місцях залишиться лише оперативний персонал, який забезпечує ядерну та радіаційну безпеку об'єкта, персонал, що здійснює охорону об‘єктів, та персонал, пов‘язаний з життєзабезпеченням об‘єктів ДСП ЧАЕС”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, Чорнобильська АЕС обмежує ознайомчі візити громадян усіх країн на територію станції щонайменше до 30 листопада 2020 року.

Варто зазначити, що станом на 28 жовтня серед персоналу АЕС зафіксовано 54 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію.

32 працівники – контактні з особами, у яких виявлено позитивний результат тесту методом ПЛР на COVID-19, знаходяться на самоізоляції. Усі працівники спостерігаються сімейними лікарями.

Нагадаємо, Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення про оновлення карантинного зонування в Україні від 2 листопада. Київ залишився у “помаранчевій” зоні карантину. У Київській області до вже “червоних” від минулого тижня Борисполя, Василькова та Обухова, додалися Переяслав і Фастів. Крім того, у “червоній” зоні залишився весь Обухівський район. 

Читайте також: 

Як пережити зиму та коли закінчиться пандемія коронавірусу: бліц-інтерв'ю з київським лікарем-інфекціоністом 
ПЛР-тест на коронавірус: де зробити в Києві та скільки це коштує 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *