"Червоний" Харків відмовився зупиняти громадський транспорт та закривати кафе

У Харкові, який увійшов до “червоної” зони карантину, відмовилися зупиняти роботу громадського транспорту та закривати заклади громадського харчування.

Про це йдеться у зверненні першого заступника міського голови Харкова Ігоря Терехова.

“Транспорт працюватиме в повному обсязі, як і працював, – метро, ​​наземний електротранспорт, маршрутні таксі міська влада зупиняти не буде”, – заявив посадовець, закликавши харків'ян дотримуватися масочного режиму і соціальної дистанції.

Він також попросив правоохоронці органи “не перекладати на водіїв громадського транспорту контроль за кількістю пасажирів”.

За словами віцемера, закривати ринки, продовольчі магазини, ТРЦ (крім розважальних зон), заклади громадського харчування, торгового і побутового обслуговування у місті також не будуть.

Як повідомлялося, 15 жовтня, за підсумками позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, в Україні оновили зони карантину. “Червоними”, зокрема, стали Суми, Полтава, Харків, Чернівці та низка інших населених пунктів. 

Нове епідемічне зонування почне діяти від 00:00 понеділка, 19 жовтня.

Водночас у Чернівцях внесення міста до “червоної” зони назвали “необґрунтованим рішенням”, яке “може зашкодити ситуації”. Усі рішення щодо карантинних обмежень місто вирішило ухвалювати самостійно. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *