Через коронавірус Росія подовжила режим неробочих днів ще на два тижні

Режим неробочих днів з дотриманням обмежувальних заходів через епідемію нового коронавірусу COVID-19 у Росії продовжили до 11 травня.

Про це заявив у вівторок, 28 квітня, президент РФ Володимир Путін на нараді з очільниками регіонів та іншими високопосадовцями, яку транслювало російське телебачення. За його словами, 6, 7 і 8 травня оголосили в РФ неробочими днями зі збереженням заробітної плати.

За словами російського президента, в країні вдалося сповільнити темпи поширення коронавірусу. Путін також додав, що одночасного скасування карантинних обмежень через епідемію хвороби COVID-19 у всій країні не буде. Він доручив російському уряду та відповідальним відомствам підготувати рекомендації для поступового послаблення карантинних обмежень від 12 травня залежно від епідемічної ситуації, передає інформагенція “Інтерфакс”.

Як повідомлялося, Росія обійшла Китай за кількістю інфікованих коронавірусом. За даними Університету імені Джонса Хопкінса (США), у РФ захворіли на COVID-19 понад 93 тисячі людей. 867 померли. 8,5 тисячі одужали.

Кількість інфікованих коронавірусом у всьому світі перевищила три мільйони.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *