Через коронавірус Білорусь може закрити маршрути в Україну

Через другу хвилю COVID-19 Білорусь може закрити маршрути в Україну, Польщу і Литву.

Про це 20 жовтня повідомляє білоруське державне видання БЕЛТА

 “У зв'язку з несприятливою епідеміологічною ситуацією сьогодні багато міжнародних маршрутів стоять. За винятком Польщі, Литви та України. Але обстановка погіршується, тому спочатку будемо виконувати вимоги щодо дистанціювання пасажирів, а потім подивимося. Сподіваємося, маршрути не доведеться закривати, тому що вони затребувані пасажирами”, – зазаначив заступник генерального директора ДП “Мінськтранс” Віктор Тозік .

У Білорусі зараз діє контроль за санітарним вмістом автобусів, електробусів, тролейбусів, трамваїв, рухомого складу метрополітену, маршрутних таксі, а також автовокзалів і автостанцій.

Проводяться профілактичні та дезінфекційні заходи, пасажирам нагадують про правила особистої гігієни, рекомендують використовувати маски і по можливості дотримуватися соціальної дистанції.

За офіційною інформацією у Білорусі майже 89 тисяч осіб захворіли на коронавірус. При цьому померли 937 осіб.

Тим часом, білоруська опозиціонерка Світлана Тихановська звернулася до силовиків із закликом “перейти на бік народу” до 25 жовтня, коли може відбутися всенародний страйк через невиконання поставлених нею вимог Лукашенку. Політикиня пообіцяла звільнити правоохоронців від люстрації, якщо вони стануть на бік білорусів. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *