Вийде нова частина роману "Сутінки" Стефані Маєр

Відома американська письменниця Стефані Маєр, автор серії книжок “Сутінки” анонсувала вихід нової частини саги – “Північне сонце” (Midnight Sun), повідомляє The Guardian.

Нова частина буде переказом подій від імені вампіра Едварда Каллена, якого грає актор Роберт Паттінсон.

За словами письменниці, 12 років тому було опубліковано фрагмент рукопису роману у Мережі було і вона на деякий припинила писати.

“Я дуже рада, нарешті, оголосити про те, що” Північне сонце “вийде 4 серпня. Зараз божевільний час, і я не була впевнена, що це відповідний момент, щоб випустити книжку, але деякі з вас чекали так довго, що здавалося неправильним змушувати вас чекати ще”, – йдеться у повідомленні.

Сутінкова сага, що зробила Стефані Майєр однією з найбільш продаваних авторів, виходила протягом 2005- 2008 років. Чотири роману продано тиражем понад 100 мільйонів екземплярів. 

Стефені Маєр –  американська письменниця, відома завдяки вампірській серії Сутінкова сага (“Сутінки”, “Молодий місяць”, “Затемнення”, “Світанок”), та романами “Друге життя Брі Таннер”, “Господиня”. Продано понад 100 мільйонів її книжок у світі, яких перекладено на 47 мов.

За її книжками було екранізовано фільм “Сутінки” (який вийшов на екрани 21 листопада 2008 року і зібрав у світовому прокаті 379 912 947 доларів США), “Молодий місяць”, “Затемнення”, “Світанок”.  Головні герої у фільмі виконали актриса Крістен Стюарт (Белла Свон) та Роберт Паттінсон (Едвард Каллен). 

Нагадаємо, новий роман “Балада про співочих пташок і змій” Сьюзен Коллінз екранізують. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *