Українською вийшла книжка для дітей про емоційний інтелект іспанської психологині Сусанни Ісерн

В українському перекладі у “Видавництві Старого Лева” в українському перекладі вийшла книжка “Емоціємір інспектора Дила. Розпізнавай, вимірюй та керуй своїми емоціями” Сусанни Ісерн, повідомляє пресслужба видавництва. 

Крокодил Дил — справжній експерт у сфері емоцій, він досліджує, чому і як виникають реакції на різні ситуації. За допомогою емоцієміру (дивовинахід інспектора) Дил визначає їх інтенсивність та рекомендує вправи і рецепти для керуванням емоціями. Завдання від Сусанни Ісерн оформлені у захопливий текст і стануть у пригоді батькам, вихователям, дитячим психологам.

Сусанна Ісерн — іспанська письменниця та психологиня, авторка численних дитячих книжок та мама трьох дітей. У своїй творчості поєднує літературу і психологію. Викладає курс психології в університеті та має приватну психотерапевтичну практику.

За мотивами книжки “Видавництво Старого Лева” підготувало серію відео про емоційний інтелект малюків. В онлайн-проєкті “Дитячі емоції: все і навіть більше” батьки почують корисні поради від психотерапевтки і письменниці Вікторії Горбунової про те, як “подружити” малюків із почуттями

Щотижня психологиня ділитиметься рецептами, як подолати або виразити те чи інше почуття з допомогою книжки “Емоціємір” та знайомитися з її героями – Веселункою, Страхополохом, Здивувакою, Обіймасем та іншими Емі (емоціями). Дітлахів та їхніх батьків чекатимуть цікаві завдання.

Детальніша інформація за посиланням. 

Нагадаємо, в Україні створили новий літературний онлайн-проєкт “Запитай у автора”. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *